.

אספקה ומשלוחים

עלויות משלוח 

 • משלוח למדינת ישראל:

משלוח בדואר רשום דרך דואר ישראל לכתובת יעד המשלוח (עד 21 ימי עסקים)  – 17 ₪.

משלוח אקספרס בדואר רשום דרך דואר ישראל לכתובת יעד המשלוח (עד 10 ימי עסקים) –
40 ₪.

 • משלוח לאירופה:   
   דואר רשום לכתובת היעד עד ל- 30 ימי עסקים – 50 ש”ח.

          דואר אקספרס לכתובת היעד עד ל- 16 ימי עסקים  – 140 ש”ח.

 • משלוח לארה"ב אוסטרליה:           

      דואר רשום לכתובת היעד עד ל- 35 ימים עסקים  – 65 ש”ח.

             דואר אקספרס לכתובת היבעד עד ל- 21 ימים עסקים  – 160 ש”ח.

יתר היעדים:
 דמי המשלוח ייקבעו בהתאם ליעד המבוקש, כפי שייקבע באתר ו/או בהתקשרות בין הצדדים בעת ביצוע ההזמנה.

איסוף עצמי

 ניתן לעשות איסוף עצמי מראשון לציון או מתל-אביב תוך 2 ל-7 ימי עסקים מהיום שבו המוצר מוכן ובתיאום מראש בנייד 052-3610109.

 לידיעתך:

 1. במקרה בו בחרת במשלוח המוצרים לכתובתך, יש לדעת שאלונה קוסה פועלת על מנת לזרז את מועד אספקת המוצרים שהזמנת מהר ככל הניתן ובהתאם לכך, אנו נארוז ונוציא למשלוח את המוצרים שרכשת עד 7 ימי עסקים בלבד מהיום בו השלמת את תהליך ההזמנה. ביצוע המשלוח ייעשה באמצעות דואר ישראל ו/או חברות שליחויות חיצוניות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של אלונס קוסה.
 2. מועדי אספקת המשלוח תלויים בדואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם:

משלוח בשירות מהיר אקספרס בארץ מגיע לרוב חלקי ישראל עד 10 ימי עסקים מיום השלמת ההזמנה באתר. מובהר כי לישובים בהם לא קיים שירות מהיר אקספרס כאמור אלונה קוסה תוציא את המשלוח באמצעות דואר רשום בלבד.

משלוח בדואר רשום מגיע לסניף הדואר הקרוב ליעד המשלוח עד 21 ימים מיום השלמת ההזמנה באתר.

משלוח לכתובות שאינן רשומות בתחומי מדינת ישראל יבוצע באמצעות משלוח באמצעות דואר ישראל או חברת שילוח חיצונית.

 1. מאחר ומשלוח המוצרים מבוצע על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם ולאלונה קוסה אין שליטה ויכולת פיקוח על מתן שירותי המשלוח כאמור, ברור כי אלונה קוסה לא תהא אחראית בשום אופן לשירות המשלוח הניתן על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם (לרבות באופן חלקי ו/או חסר ו/או לקוי), לרבות לעניין מועד אספקת המוצרים ו/או לכל אובדן ו/או נזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם לכל אדם ולכל רכוש, לרבות לך ו/או למי מטעמך ו/או לרכושך, כתוצאה ו/או בקשר עם שירותי המשלוח על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם ולא תהיינה לך ואת מוותרת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי אלונה קוסה ו/או כלפי מי מטעמה. יחד עם זאת, חשוב שתדעי שאנו באלונה קוסה נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לפתור כל שאלה ו/או בעיה.
 2. מובהר כי האחריות לאיסוף המוצרים ולקבלת המוצרים אשר נשלחו אליך חלה עליך בלבד ובכל מקרה בו המוצרים הוחזרו לאלונה קוסה על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם בשל אי-איסוף המוצרים ו/או סירוב לקבל ו/או במקרה בו הזנת פרטים שגויים ו/או חסרים ו/או בכל מקרה אחר שאינו תלוי באלונה קוסה, תהיי זכאית כי משלוח המוצרים ישלח אליך פעם אחת נוספת בלבד, בהתאם לבקשתך ובתוספת דמי משלוח נוספים ודמי טיפול, כפי שקבועים באותה עת בתקנון זה ואין לך ולא תהיינה לך ואת מוותרת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי אלונה קוסה ו/או כלפי מי מטעמה בעניין זה.