.

היי בנות, אני אלונה קוסה, מעצבת מותג בגדי הים התל-אביבי.

התחלתי לעצב בגיל מאוד צעיר בימי החטיבה,בת 15 סה״כ. הושפעתי מסגנונות מגוונים, אנשים מעולם האופנה וחומרי גלם שונים לאורך החיים,לכן תמיד ידעתי שאעסוק באופנה,אבל מעולם לא תיארתי לעצמי שמותג בגדי ים יבחר בי מכולם.

בשנת 2014 מכרתי את קולקציית בגדי הים הראשונה שלי שעוצבה ב-2013. במשך השנים התמקצעתי בתור מעצבת עלית ועבדתי בשיטת התאמה אישית מיוחדת עבור מבנה הגוף של הלקוחה. העבודה הפרטנית עם הלקוחה לימדה אותי המון על הביטחון וחוסר הביטחון הנשי.הייתה לי הזדמנות להבין על בשרי מה כל אותן נשים מחפשות.מה יש ומה חסר בשוק. מה מתלבש יפה ונכון לכל אחת ואחת.

הבנתי שבגד ים הוא פריט לבוש אופנתי והכרחי שכיף לככב בו בכל יום בשנה. זה פריט הלבוש החשוף והאינטימי ביותר בחיינו והוא מעניק לנו ביטחון שאין שני לו.

האני מאמין שלי כמעצבת אופנה וכמותג יוקרה הוא לדגול במינימליזם עיצובי וקלאסיות אלמותית: מראה שמשדר בגרות וביטחון עצמי. דווקא המראה הקלאסי, העקבי, הוא זה ששורד את מבחן הזמן, וזאת משום שיש משהו מאוד יפה, בוגר ואמיתי במראה נקי ויוקרתי.

לאחר ניסיונות רבים, הצלחתי לפתח את הגזרה הייחודית שלי, ולאתר שיטת תפירה לייצור בגדי ים מחטבים, ללא חיתוכים או תפרים, המחמיאים לכל מבנה גוף.

הכי חשוב לי שתרגישי נינוחה ובטוחה בפריט הלבוש הקטן הזה, אחרי הכול, זה הפריט הכי אינטימי שלך, ואני רוצה שבכל פעם שאת יוצאת אתו החוצה תרגישי טבעית ומלאת כוח ויוקרה, ממש כמו בגדי הים האינטימיים שלנו.

*בגדי הים נתפרים בארץ בעבודת יד ברמה הגבוהה ביותר ומהבדים האיכותיים והמחטבים ביותר הנשמרים לאורך זמן. בגד ים שמתאים לכל עונה,לכל מסיבה ולכל שעה.